دکتر مریم ضابطی

Dr Maryam Zabeti

مادر لیپوماتیک ایران - 20 سال سابقه

لیپوماتیک | RFفرکشنال | تزریق ژل | تزریق چربی | رفع موهای زائد
تخفیف لیپوماتیک website_promotion_16 website_promotion_18 website_promotion_17 website_promotion_14 website_promotion_13 website_promotion_15 website_promotion_12 website_promotion_11 website_promotion_10 website_promotion_09 website_promotion_08 website_promotion_07 website_promotion_06 website_promotion_05 website_promotion_04 website_promotion_03 website_promotion_02 website_promotion_01 website_promotion_19 website_promotion_20

تغییر زوایا و لیفت صورت با نخ

روند پیرشدن بافت‌های صورت در حوالی ۳۰سالگی آغاز می‌شود پیر شدن بافت‌ها باعث معکوس شدن مثلث زیبایی صورت می‌شود. در نوجوانان تا سن ۲۵ سالگی طرح شماتیک صورت به شکل مثلثی است که راس آن رو به پایین وقاعده رو به بالا می‌باشد که به علت پربودن بافت نرم گونه‌ها وساختمان‌های استخوانی صورت ایجاد می‌شود.به مرورزمان در اثر نیروی جاذبه و ضعیف شدن نسج نرم و استخوان‌ها بافت نرم به طرف پایین صورت کشیده شده و چین وچروک ظاهر می‌شود.

بالا بردن بافت نرم آویزان شده با نخ‌های مخصوص جراحی می‌تواند این روند را معکوس کرده و به تعویق اندازد.این تکنیک با تهاجم اندک شروع شده و سریعاً بهبود یافته و نیاز به استراحت طولانی در منزل ندارد. لیفتینگ با نخ بدون اینکه بیمار را با خطرات جراحی بزرگ مواجهه کند یا جوشگاه (اسکار قابل مشاهده) جا بگذارد باعث جوانتر به نظر رسیدن شخص می‌شود.

15_تغییر-زوایا-و-لیفت-صورت-با-نخ

 

Top