دکتر مریم ضابطی

Dr Maryam Zabeti

مادر لیپوماتیک ایران - 20 سال سابقه

برای تماس و مشاوره رایگان کافی است روی هر یک از بنر‌های زیر کلیک نمایید!

آمادگی برای عمل لیپوماتیک | برداشتن تجمع چربی های زائد

 لیپو ماتیک، عملی با روش‌های نوین

عمل لیپوماتیک و حذف چربی‌های زائد، این دستگاه و این نوع عمل توسط سازمان غذا و دارو مورد تایید است و یک عمل مطمئن و تثبیت شده است که به شکل بی خطر و مؤثری امکان برداشت حجم چربی زیاد از تمامی نواحی بدن راامکانپذیر می‌کند.

%d8%aa%d8%ae%d9%84%db%8c%d9%87-%d8%ad%d8%ac%d9%85-%d8%b2%db%8c%d8%a7%d8%af-%da%86%d8%b1%d8%a8%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d9%84%db%8c%d9%be%d9%88%d9%85%d8%a7%d8%aa%db%8c%da%a9

در روش لیپوماتیک، سلول‌های چربی در ابتدا شکسته می‌شود و سپس ذرات ریز چربی به آرامی برای زیبا کردن بدن بیرون آورده می‌شود. روش لیپوماتیک جدیدترین روش تخلیه چربی از بدن با نتیجه‌ای کاملاً متفاوت و باور نکردنی در مقایسه با سایر روش‌های تخلیه چربی مثل ساکشن و یا لیپولیزر است. در روش لیپوماتیک، سلول‌های چربی ابتدا به صورت تماماً فیزیکی، توسط حرکات لرزشی کانولا (کانولاهای لیپوماتیک، بطورکلی هنگام استفاده از لیپوساکشن دونوع کانولا استفاده می‌گردد یکی برای انفوزیون محلول تامیسن و دیگری جهت آسپیراسیون چربی کانولاهای استخراجی چربی مدل و تنوع زیادی دارد و استفاده ازهرنوع ازاین کانولاها به تجربه و مهارت پزشک و در نظر گرفتن ناحیه ای از بدن قرار است لیپوماتیک شود و همچنین شرایط آن نواحی دارد.اصولاً کانول‌های آسپیراسیون براساس شکل نوک آن، تعداد سوراخ‌های آن، شکل سوراخ‌های موجود در کانولا، فاصله سوراخ‌ها از نوک کانولا، قطر و همچنین طول کانولا تقسیم بندی می‌شوند.) بصورت امولسیون در می‌آید و سپس این چربی به آرامی و توسط خود دستگاه از بدن خارج می‌شود.

لیپوماتیک و سیستم امنیتی فعال آن محافظت از بافت بدن دارد. دراین روش هدف، معمولاً کم کردن وزن نیست بلکه تغییر سایز، حجم و فرم است. این عمل بسیار راحت و بدون عارضه است و نتیجه آن بسیار رضایت بخش است.

از  شب قبل از عمل از خوردن آب و غذا خودداری نمائید دو روز قبل از عمل آسپرین مصرف نکنید. دو روز قبل از عمل و یک ماه پس از آن از کشیدن سیگار خودداری کنید. یک روز قبل از عمل از مصرف روغن ویتامین ای خودداری کنید.

از مهم‌ترین مزایای این عمل می‌توان گفت: کبودی کمتر، ورم کمتر، دوره ریکاوری پس از عمل کوتاه تر، توانایی درمان همه نواحی بدن حتی ظریف‌ترین نواحی، سیستم ایمنی فعال که ارتباطی با بافت چربی ندارد، وارد شدن حداقل آسیب به بدن، پوست وضعیت بهتری پیدا می‌کند.

 

دوره عمل کوتاه، درد کمتر و ریکاوری سریع

دراین روش توسط امواج اینفراسونیک ابتدا سلول‌های چربی شکسته، سپس توسط حرکت سه بعدی کانولا تخلیه می‌شوند. دستگاه لیپوماتیک با توجه به اینفراسونیک بودن به صورت هوشمند عمل کرده و در صورت تماس باعروق خونی حرکت دستگاه لیپوماتیک لیپوساکشن متوقف می‌شود که به علت همین عامل مجوز FDA دریافت نموده است.

 

Top